Często zadawane pytania

W salonie jest możliwość płatności gotówką, kartą lub blikiem na numer telefonu.

Przedpłata pobrana na poczet przyszłego zabiegu
to 30% z ceny usługi.

Czas spóźnienia na wizytę nie może być większy niż 15 minut i należy o nim poinformować telefonicznie salon (881-398-614). 

Zdarza się i jest to całkowicie normalne. Jednak oczekuje się jak najszybszej informacji ze strony klienta.

Tak oczywiście. Bon podarunkowy może być sprzedany  na konkretny zabieg lub na dowolną kwotę.

Ważność takiego bonu to 3 miesiące
(w indywidualnych przypadkach 5 miesięcy)

W naszym salonie czystość i bezpieczeństwo klienta to priorytetowa sprawa. Stanowiska pracy, toaleta i narzędzia są na bieżąco dezynfekowane. Posiadamy swój autoklaw w którym sterylizujemy narzędzia a pilniczki do paznokci są jednorazowe. Każdy klient do zabiegu ma swój pakiet narzędzi.

NIE! odpowiednio wykonany zabieg nie niszczy płytki naturalnego paznokcia. Błędem jest nadmierne piłowanie przy matowieniu lub usuwaniu stylizacji. To właśnie ten etap zabiegu może zniszczyć paznokcie, ale to jest zależne od stylistki którą wybierzesz.

Henna pudrowa to koloryzacja i stylizacja brwi oparta na naturalnych składnikach. Dzięki temu zabiegowi kształt Twoich brwi zostaje uwydatniony a włoski staną się silne i odżywione. Ten rodzaj henny jest widoczny na skórze do 14 dni a na włosach nawet do 6 tygodni. 

Tak, makijaż permanentny boli. Jednak odczucia bólu jest inne u każdego z nas. Każda z klientek przedstawi różne opinie na temat bólu. W naszym salonie używamy profesjonalnych środków przeciwbólowych aby zabieg był jak najbardziej przyjemny.

Tak. Przeciwwskazania to:
– infekcje bakteryjne, wirusowe lub grzybicze
– uszkodzenie skóry w miejscu pigmentowania
– ciąża i okres laktacji
– świeże blizny
– oparzenia słoneczne
– wybroczyny skórne

Dopigmentowanie jest zabiegiem który wykonujemy bez dodatkowych kosztów. Zawsze należy zarezerwować termin. Wizyta pozwala na ocenę już wygojonej pigmentacji i podjęcie decyzji o dopigmentowaniu.  

skontaktuj się | Paznokcie Mysłowice
ALBO

napisz do nas | Mona Nails